O firmie

Historia Firmy rozpoczęła się w 2001. Od tamtej pory firma jest prekursorem w dziedzinie informatyki przedsiębiorstw w Kotlinie Kłodzkiej, postawiliśmy na branże jeszcze wtedy mało skomputeryzowane czyli hotele i restauracje oraz sklepy i markety.

 

Pierwotny nurt handlowo – serwisowy pozostał do dnia dzisiejszego, co stanowi o tym iż było to dobre i właściwe posunięcie. Założyciel NETLAN od samego początku prowadzenia własnej działalności, zdawał sobie sprawę z ogromu pracy jaki należy włożyć do rozwinięcia swoich firm. Na poczatku pracowałem kilkanaście godzin dziennie, nie posiadając pracowników, jeżdżąc na niekończące się szkolenia, poznawałem nowych ludzi i nowoczesne technologie. Po kilku latach cały ten w pocie czoła przepracowany czas, zaczał owocować grupą stałych odbiorców,a nieskazitelna opinia ściągała nowych inwestorów.

img-about

Dzisiejszy NETLAN to duży i profesjonalny partner dla zdecydowanych i rzetelnych inwestorów, szukających nowoczesnych rozwiązań informatycznych, oraz kompleksowej obsługi przed, w trakcie jak i po wdrożeniu.

Firma NETLAN to synonim nowoczesności, przekonało się o tym już ponad tysiąc dotychczasowych Klientów – czas na Państwa!