Programy dla firm

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wersja demonstracyjna (zawiera wszystkie dostępne moduły programu, Bistro oraz Hotel)

Najpopularniejsze oprogramowanie dla gastronomii w Polsce

Z programów Gastro Chart korzysta w Polsce ponad 6000 punktów gastronomicznych i ponad 500 hoteli. Z naszych programów korzysta codziennie kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Popularność programów wynika z nowatorskiego i otwartego podejścia zespołu programistycznego Softech do stosowania nowych technologii w gastronomii i hotelarstwie, jak i kilkunastoletniego doświadczenia.
System Gastro – nowoczesne zarządzanie lokalem gastronomicznym

System Gastro stanowi kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży, rozliczenia oraz kontroli utargów, magazynów i kalkulacji w gastronomii. Programy wchodzące w skład systemu:

gastro-pos

Gastro POS jest samodzielnym programem sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej na ekranach dotykowych, program powstał w celu wyeliminowania ograniczeń funkcjonalnych, jakie stwarzało posługiwanie się na stanowisku kelnerskim/barmańskim kasą fiskalną.

gastro-szef

Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową firmy w oparciu o dokumenty magazynowe oraz sprzedaż zrealizowaną na stanowiskach kelnerskich, tworzy wszechstronne raporty i zestawienia.

gastro-finanse

Gastro FINANSE to niezwykle proste i intuicyjne narzędzie do codziennej pracy managera, ułatwiające dokonywanie przekrojowych analiz wszystkich kosztów prowadzenia działalności, ocenę zyskowoności lokalu czy zarządzanie zobowiązaniami.

Najpopularniejsze oprogramowanie dla hoteli w Polsce

Z programu Chart korzysta w Polsce ponad 500 obiektów hotelowych. Oznacza to, że nasze systemy są wykorzystwane przez tysiące użytkowników i są w stanie obsłużyć dziesiatki tysięcy gości dziennie w Polsce.

chart

System oprogramowania hotelowego CHART

System hotelowy Chart dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowej budowie, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. System z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach. Program zawiera bogaty pakiet funkcji charakteryzuje się łatwością obsługi i nie sprawia żadnych problemów osobie zaznajomionej z podstawowymi zasadami pracy z komputerem.

System CHART jest profesjonlanym oprogramowaniem dla hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i sanatoriów.

Wersja demonstarcyjna (zawiera moduły: gastro pos, gastro szef, chart)

evenator

Autorskie oprogramowanie dla kół łowieckich, zawirające pełną obsługę ewidencji polowań myśliwych wykorzystujące do tego celu internet. Nie wychodząc z domu możemy zaplanowć pobyt na polowaniu, sprawdzić czy aktualny rejon nie jest zajęty przez innego mysliwego i wiele innych udogodnień z zachowaniem wszelkich przepisów aktualnej książki papierowej.

Obecnie trwaja prace nad oprogramowaniem dla administracji kół wraz z obsługą księgowości.

Zapraszamy wkrótce.